Tu Casa Bonita En Avenida America

  • Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το διαμέρισμα Tu Casa Bonita En Avenida America Μαδρίτη με 6 δωμάτια απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το Στάδιο Σαντιάγο Μπερναμπέου και μόλις 500 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Cartagena. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από την Οδό del Principe de Vergara και διαθέτει πλυντήριο πιάτων.

Για αυτοεξυπηρέτηση των επισκεπτών διατίθεται πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 3 χλμ. από την Πλατεία της Κυβέλης. Το Πάρκο Μπουέν Ρετίρο απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα Tu Casa Bonita En Avenida America. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Prosperidad, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 250 μέτρων απο το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Tu Casa Bonita En Avenida America Μαδρίτη
Metro Avenida De America 11 Amch Hospedaje
Τιμή μόνο για κινητά

Metro Avenida De America 11 Amch Hospedaje

7.9
Καλό 76 σχόλια
249 μ από το κατάλυμα
USD 157 USD 141
ανά νύχτα
Cozy Apartment Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Apartment Madrid

6.9
Ευχάριστο 18 σχόλια
364 μ από το κατάλυμα
USD 325 USD 293
ανά νύχτα
Limehome Madrid Calle De Matilde Diez
Τιμή μόνο για κινητά

Limehome Madrid Calle De Matilde Diez

8.9
Έξοχο 591 σχόλια
416 μ από το κατάλυμα
USD 89 USD 80
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 06:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT00002809100063918100000000000000000000000000007
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Tu Casa Bonita En Avenida America;
      Το διαμέρισμα Tu Casa Bonita En Avenida America βρίσκεται κοντά σε calle del Principe de Vergara.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Tu Casa Bonita En Avenida America;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Tu Casa Bonita En Avenida America περιλαμβάνουν Πλάθα Μαγιόρ, Εθνικό Μουσείο Τέχνης Βασίλισσα Σοφία καθώς και Θέατρο Teatro Victoria.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Tu Casa Bonita En Avenida America;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Tu Casa Bonita En Avenida America κοστίζει 330€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Casa Emilio και Taberneros και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Tu Casa Bonita En Avenida America Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο